Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Tekstil ve Giyim konusunda 2006 yılından beri faaliyet gösteren firmamız, üretimini ve satışını yaptığı ürünlerde insan sağlığını göz önünde bulundurarak, ortopedik ve rahat terlikler, üniformalar konusunda birbirinden farklı ürün seçenekleri ile geniş bir kitleye hizmet vermektedir.

Günlük hayatta ihtiyaçlarınıza uygun, rahat bir kullanım sergileyen ürün grubumuz ile her zaman yenilikleri yakından takip ederek, müşteri memnuniyeti odaklı üretimini yaptığımız malzemelerde garanti ve kalite ön plandadır. Sağlık ve Gıda sektörü başta olmak üzere, çalışanların kullanabileceği sabo terlik, hemşire önlükleri, papillon terlikler ve hastane ihtiyaçları konusunda ürün seçeneklerimiz inceleyebilirsiniz.

Uygun fiyat ve hızlı teslimat imkanı ile alacağınız ürünlerde tamamen karşınızda muhattap bulabileceğiniz firmamız, ürünlerden memnun kalmadığınız taktirde ücretsiz iade seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.

Erkek ve Kadınlara özel üretimlerimiz şık ve farklı tasarımları ile kıyafetlerinize uyum içerisindedir. Uzun yıllar yaptığımız araştırmalar ile müşterilerimizin ne tür ürün tercih ettikleri konusunda deneyimli teknik ekibimiz ve grafikerlerimiz aracılığı ile desenli modellerde farklı ve tanınmış bir marka olmayı hedefliyoruz.

Deri ve Orjinal malzemelerden üretilen ürünler konusunda garantili ve koşulsuz bir şekilde anında destek hizmeti ile daha uygun maliyetler ile ürünlere sahip olmanızı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Uzun yıllar kullanabileceğiniz ürünleri üretirken, bu ürünlerin test aşamasında en iyi puanı almasını hedefliyoruz. Yıkamalarda çekme gibi sorunlar teşkil etmeyecek üniformalar üretiyoruz.

VİZYONUMUZ

Ürün maliyetleri yüksek olmasına rağmen, uzun süredir fiyatlarımızda pek güncelleme yapmadık. Bunun nedeni tanınmış bir marka olmak ve müşterilerimizin beklentilerini en iyi şekilde karşılamak olmuştur.

AVANTAJLAR

Ücretsiz Kargo

150.00 TL ve üstü alışverişlerinizde kargo ücreti ödemezsiniz.

Müşteri Memnuniyeti

Ürünlerimiz konusunda kaliteli bir hizmet için sizleri önemsiyoruz.

Müşteri Temsilcisi

Siparişiniz sonrası müşteri temsilcilerimiz hizmetinizdedir.